Věra Martinová se skupinou Meritum

12.10.2023 19:00
Místo: Velká scéna Divadla [navigovat]
Typ: Hudba

Společnost Rytmus Východní Čechy, o.p.s. Vás srdečně zve na  13. benefiční koncert skvělé Věry Martinové a skupiny Meritum.


V roce 2020 chystala Věra Martinová koncertní turné ke svému výročí narození. K tomuto významnému životnímu jubileu si nadělila i zbrusu nové řadové CD.

Bohužel se vzhledem k situaci s pandemií celé turné pořád postupně přesouvalo, takže se dá říct, že vlastně stále pokračuje :-)

Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem a jistě není třeba ji dlouze představovat. Toto o ní před pár lety napsal v recenzi pro koncert v Žatci pan Jiří Navrátil z Žateckého a lounského deníku.cz: "Její písně, to je taková pop-music v country obalu. Kytaru si na krk nevěší jen  pro okrasu, je totiž absolventkou státní konzervatoře. Své písně si v některých případech sama skládá a to jak hudbu tak i texty. 
Její první seznámení s kytarou proběhlo již v osmi letech, kdy ji dostala k narozeninám. Proslavila se jako členka skupiny Schovanky. Na sólovou country dráhu jí vystřelila píseň Malý dům nad skálou, která se v 80. letech stala mezinárodním hitem, tzn. v Čechách i na Slovensku."

Věru Martinovou na tomto turné opět doprovodí její skupina Meritum ve složení:

  • Bára Juránková – housle, ukulele, vokály,

  • Olesya Ochepovskaya - klávesy vokály,

  • Jakub Juránek – kytary, vokály,

  • Jan Neruda – basová kytara,

  • Adrian Ševeček – bicí.


Další informace budete postupně nacházet na webu www.martinova.cz nebo na jejím facebooku, popř. také na FB Rytmus Východní Čechy

Pořadatel: Rytmus Východní Čechy, o.p.s.

Prodej vstupenek | 470 Kč

Pořadatel

Chrudimská beseda, městské kulturní středisko

Široká 85, 53701 Chrudim
Telefon: 603115874
E-mail: chbeseda@chbeseda.cz
Odkazy: Web Facebook
Více o pořadateli